MÉ VYDANÉ KNIHY

Krátce vás provedu historií své tvorby. A to od konce k začátku.
2016


  • HRY S PŘÍBĚHEM - VOLÁNÍ DIVOČINY (Mytago) - Povídková sbírka různých autorů, kteří v rámci tématu "divočina" navštívili různé herní světy. V této knize jsem publikoval jednu povídku. "KELPIE", která je ukázkou nového příběhového světa "Pevnosti na hraně".

2015

Pro stavbu vlastního domu nebyl tento rok žádný z příběhů dokončen do finální podoby.

2014


2013

  • VYPRAVĚČSTVÍ (Mytago) - Příručka zabývající se interaktivním vyprávěním příběhů. Objednat možno zde.

2012

  •  HRY S PŘÍBĚHEM - OCEL A KREV (Mytago) - Povídková sbírka různých autorů, kteří v rámci tématu "válečnictví" navštívili různé herní světy. V této knize jsem publikoval dvě povídky. "Modroočko", patřící pod trilogii "Sanatorium podvržených" a "Poslední", který je první ukázkou nového příběhového světa "Pevnosti na hraně".

2011

  •  HRY S PŘÍBĚHEM - ZLOČIN A TREST (Mytago) - Povídková sbírka různých autorů, kteří v rámci tématu "zloději" navštívili různé herní světy. V této knize jsem publikoval dvě povídky. "Khan", patřící pod známý svět "Asterionu" a "Žabí triky zeleného skřítka", který patří pod trilogii "Sanatorium podvržených".

2010

  • KEJKLÍŘI LÉTA (Zoner Press) - První část tetralogie o kejklířích, partě dětí ze současnosti, kteří navštěvují svět snů. Tématem první části byla LÁSKA.

2009

  • TANEČNICE VĚC NÁZVEM SINED (Straky na vrbě) - Třetí závěrečná část "Sanatoria podvržených" je o dospívání a hledání moudrosti.

2008


2006