ČTENÍ NA POKRAČOVÁNÍ

Rozhodl jsem se zveřejnit některá svá díla, zvláště ty starší, která nebyla vydána knižně. Mnohé z nich jsou má první větší díla napsané v mladickém nadšení a hledání. Buďte tedy prosím shovívaví.
KRYSÍ DĚTI 

(číst)

Žánr: Hororově laděný New-Weird
Napsáno: cca okolo roku 1995 - šlo o první rozsáhlejší dílo
Tento temně laděný příběh je o síle víry, zatracení a hříchu.  Mimo realitu stojí podivná stavba, Chrám triád, a v něm uvězněné duše dětí hledají způsob jak přežít to, co přežít nejde. Jako průvodce příběhem dostanete děvčátko Rášel, jejíž víra je natolik silná, že se může měřit s temnotou místa.

Kapitoly:
Den 1.: Panenka (AB); Den 1.: Falešný mesiáš (CD); Den 2.: Víra (E); Den 3.: Trist (F); Den 3.: Řeka smutku (G); Den 4.: Krev (H); Den 5.: Robi (I); Den 5.: Cejchovač (); Den 6.: Létavec (J); Den 7.: Divé dítě (K); Den 7.: Síň šepotů (L); Den 7.: Bílý sob (M); Den 7.: Nina (N); Den 8.: Děti věže (O); Den 9.: Psí život (P); Den 9.: Triáda (R); Den 10.: Můry (S)


KRYSÍ POHÁDKA 

(číst)
Žánr: Mysticko pohádkově laděný New-Weird
Napsáno: cca okolo roku 1998 - jde o přechodové dílo pod vlivem Rusalky. Mnohé postavy se objevují i v knižně vydané trilogii "Sanatoria podvržených". 
Příběh tří dějových linií je přechodem od děsivých hororů, k pohádkově laděným děsivým příběhům s mystickým a symbolickým podtextem. (Na tomto příběhu jsem si zkusil, že pohádka může mít zatraceně blízko k hororu.) Tři dějové linie prochází každou kapitolou. Příběh dívky uvězněné v děsivém Chrámu triád. Příběh o jejím útěku z domova a životě mezi dětmi ulice. A pohádka kterou v chrámu vypráví. Tyto tři linie nakonec zapadnou do sebe a složí jediný příběh.

Kapitoly:

Žádné komentáře:

Okomentovat